سلام آقای دکتر خسته نباشید من24سالمه و الان نزدیک 3ساله که درد سیاتیک دارم البته اوایل رفتم دکتر فرستاد mriگفت دیسک داری و بعد یه مدت کوتاه درد سیاتیک شروع شد. علت دیسک کمرم رو احتمال خیلی زیاد بلند کردن جسم سنگین میدونم ،هوا سرد ک میشه دردش خیلی زیاد اونقد زیاد ک شبا تا صبح نمیتونم چشم رو هم بزارم چیکار کنم ک هرچه زودتر درمان بشه چون واقعا دیگه نمیتونم تحمل کنم از کار و زندگی افتادم خسته شدم از بس درد کشیدم

سلام ، درد سیاتیک ، دردی است که به دلیل فشار دیسک کمر یا سایر عناصر کمر و لگن بر روی عصب سیاتیک ایجاد می شود و لذا درد سیاتیک خصوصا در مراحل حاد ان از سخت ترین درمان های اسکلتی عضلانی است . درمان درد سیاتیک و نجات از سیاتیک واقعا بسته به علت ایجاد کننده آن دارد .اینکه فکر کنیم فقط با ورزش و یا درمان خانگی سیاتیک می توانیم موجب نجات از سیاتیک شویم اشتباه است . 

در درمان سیاتیک باید به بسیاری از عوامل توجه کرد از برداشته شدن فشار از روی عصب سیاتیک با دستگاه های دکامپرشن گرفته تا تزریقات تخصصی ستون فقرات و لیزرهای پرتوان و غیره . 

بعد از اینکه فشار روی عصب سیاتیک کم شد حالا شما باید دردهای کم باقی مانده  را با ورزش مخصوص سیاتیک کم کنید و برای درمان ایجاد شده خود یک ثبات ایجاد کنید . 

قطعا با پیشرفت هایی که امروزه در زمینه درمان های جراحی و غیر جراحی در زمینه درمان سیاتیک ایجاد شده است شما نباید چندین سال درگیر درد سیاتیک باشید .