درباره دکتر سپهریان

دکتر سپهریان به‌عنوان مدیر مرکز و پزشک اصلی مرکز طب فیزیکی و توان‌بخشی پیشگام رتبه دو رقمی کنکور سراسری به فارغ‌التحصیل دانشگاه شهید بهشتی می‌باشد و دوره‌های تکمیلی درد و طب سوزنی را در کشورهای هند و استرالیا گذرانده‌است و عضو انجمن طب فیزیکی و توان بخشی امریکاست.

کلینیک طب فیزیکی و توان‌بخشی پیشگام با تمرکز بر درمان‌های غیر جراحی ستون فقرات و مفاصل در غرب تهران به عنوان یک کلنیک موفق در زمینه طب فیزیکی و درد با تکیه بر روش های نوین غیر جراحی فعالیت می کند.

دکتر سپهریان
photo 2024 01 07 17 47 10

دکتر سپهریان متخصص طب فیزیکی و درد با بیش‌از پانزده سال سابقه درمان‌های غیر جراحی ستون فقرات و مفاصل دارای مقالات متعدد در زمینه یافتن راه های تشخیصی پاراکیلنیک و درمانی در بیماران با درد مزمن و سندرم های افزایش حساسیت مرکزی مانند فیبرومیالژی می باشد و پایان نامه دوره تخصصی خود را نیز در همین زمینه ارایه داده است . دکتر محمدحسین سپهریان همچنین مقالات خارجی در زمینه تزریق و آزادسازی عصب مدین در ناحیه مچ دست بر اساس تست الکترومیوگرافی ارایه کرده است.
بر اساس منابع روز دنیا و همه گایدلاین های اروپایی و امریکایی عمده بیماری‌های اسکلتی عضلانی مانند کمردرد، دیسک کمر، دیسک گردن، دردهای مرتبط با زانو مانند آرتروز زانو و یا خار پاشنه و همچنین مشکلات سایکو سوماتیک اسکلتی عضلانی عمدتاً با روش‌های غیر جراحی قابل‌کنترل و درمان می‌باشد

تماس با ما