طب سوزنی در تهران برای درمان کمردرد، دیسک کمر، سیاتیک، آرتروز زانو و سردرد

طب سوزنی

طب سوزنی چیست؟

 تاریخچه طب سوزنی به حدود  2000  سال قبل بر میگردد. درمان طب سوزنی در علم روز دنيا جايگاه  بسيار مهمي را خصوصا در درمان بيماری های اسكلتي و عضلاني باز كرده است و تحقيقات آينده نگر فراوان نشان دهنده موثر بودن اين روش مي باشد. علی رغم قدمت طولانی این روش هنوز برای عمده مردم این سوال مطرح است که طب سوزنی چیست و درچه بیماری هایی از آن استفاده می شود. استفاده از جريان الكتريكي (الكترو اكوپانكچر) و باز كردن نقاط ماشه اي فعال به كمك اين روش يك تكنيك بسيار مدرن جديد و موثر مي باشد كه طب سوزنی سنتي اضافه شده و با بلوك جريانهاي نخاعي و آزادسازي اندروفين ها (در جريانهاي كم فركانس) موجب درمان شگرف و بسيار موثر در بسیاری از بیماری ها می شود.

جالب است بدانید جریان های انرژی یا Q روزانه 50 بار در بدن ما دور می زنند ، و استاز انرژی در هر کدام از این کانال ها و مسیرها موجب ایجاد بیماری در بدن ما می شود.حالا ما با کمک طب سوزنی این انرژی را بدنمان به حرکت در می آوریم و موجب بهبود شرف و دراماتیک در بیماری ها می شویم . زدن سوزن در نقطه خاص و درمانی یک نکته مهم در طب سوزنی است. اگر سوزن در مسیر کانال مناسب نخورد به انرژی به حرکت در نمی آید و نتیجه بخش نخواهد بود‌و این موجب تفاوت اثرات طب سوزنی توسط متخصصین مختلف خواهد شد.

فواید طب سوزنی چیست

مزيت اصلي طب سوزنی بي ضرر و بي خطر بودن آن درتمام گروههاي سني و در تمام بيماريها مي باشد.

مهمترین خواص طب سوزنی این است که شما بدون انکه خطرات روش های تهاجمی را تحمل کنید با یک روش بی ضرر و بی خطر و امتحان شده و مورد تایید انجمن طب سوزنی می توانید با کمترین میزان استفاده از دارو و به کمک طب سوزنی مدرن و علمی از بسیاری از بیماری ها رهایی پیدا کنید.

متخصص طب سوزنی و کلینیک طب سوزنی

امروزه طب سوزنی به صورت یک علم تخصصی درآمده و پزشکان دوره دیده در داخل و خارج کشور که دارای مدرک و مجوز انجام این روش هستند می توانند طب سوزنی را انجام دهند و بیماران آنها را تحت عنوان دکتر طب سوزنی می شناسند. متخصصین طب فیزیکی و توانبخشی در دوره تخصصی با روش های طب سوزنی در کنترل و درمان درد های دیسک کمر و گردن و درمان آرتروز زانو آشنا می شوند و از روش های مدرن و غربی طب سوزنی جهت درمان بیماران اسکلتی _عضلانی استفاده می کنند.

آیا سوزن طب سوزنی دردناک است؟

ضخامت سوزن طب سوزنی در حد تار مو می باشد و با پیشرفت هایی

که در روش های ساخت و برش سوزن طب سوزنی ایجاد شده و در تجربه اینجانب دیده شده بیماران عمدتا ورود سوزن به پوست را احساس نمی کنند.

 آیا سوزن طب سوزنی دردناک است؟

چه بیماری هایی با طب سورنی درمان می شوند

انجمن طب سوزنی ایران و آمریکا و سازمان بهداشت جهانی اثرات طب سوزنی در بسیاری از بیماری ها تایید کرده است. درمان با طب سوزنی در موارد زیر مورد تایید داخلی و خارجی می باشد.

 1. سياتيك و تحريك ريشه هاي كمري يا دردهاي انتشاري گردن به دست به علت تحريك ريشه هاي گردن
 2. اسپاسم ها و گرفتگي ها
 3. آرتروز زانو و كندرومالاسي  (دردهاي زانو خانمهاي جوان)
 4. كاهش درد كمر و گردن
 5. دردهاي ناشي از التهاب تاندون ( تاندونيتها ) و كشيدگي تاندونها
 6. دردهاي عضلاني با منشاء سندرم مايوفاسيال
 7. دردهاي كف پا خصوصا دردهاي بعد از استراحت در پاشنه  ( التهاب فاسياي پلانتار )
 8. تاندونيتهاي شانه و دردهاي شانه ناشي از برداشتن اجسام سنگين يا كشيدگي
 9. سردرد
 10. درمان چاقی

 جهت درمان موثر اين بیماری ها،طب سوزنی بايد توسط پزشك متخصص طب سوزنی که دوره ديده و آشنا به اين بيماريهاست تجويز شود.

کلینیک طب سوزنی دایر در مرکز درد پیشگام و تحت نظر دکتر سپهریان متخصص طب فیزیکی و توانبخشی آماده انجام طب سوزنی در درمان دیسک کمر و دیسک گردن و زانو درد می باشد. همچنین تقریبا عمده بیماران دارای سردرد و خصوصا سردرد میگرنی با این روش درمانی از داروهای مضر و پرعوارض رهایی می یابند.

تاثیرات مستند طب سونی بر روی درد های مختلف به صورت مختصر بحث خواهد شد:

درمان سیاتیک

یکی از درمان های شایع  و بسیار موثر در درمان دردهای سیاتیکی ودرد های انتشاری از کمر و لگن به سمت پاها طب سوزنی می باشد. طب سوزنی با هر دو رویکرد طب نوین و غربی و هم رویکرد طب شرقی و طب سنتی در کاهش درد و غیر فعال شدن التهاب و درد سیاتیک موثر است.

انجمن طب سوزنی  آمریکا با ارایه مدارک مستدل و تحقیقات طولانی آینده نگر اثر طب سوزنی درد درمان دردهای سیاتیکی را اثبات کرده است.

بسیاری از دردهای ناشی از تحریک عصب سیاتیک ثانویه به التهابات و Trigger Point های مسیر ریشه های تحریک شده می باشد. بسیاری از این نقاط ماشه ای به راحتی و با درمان طب سوزنی و خصوصا همراه با تحریکات الکتریکی در مسیر این اعصاب غیر فعال می شوند.

همچنین طب سوزنی  با تاثیراتی که روی کانال ها و مردین های بلوک شده ایجاد می کند موجب رفع بلوک در مسیر مسدود  شده می شود و انرژی به صورت روان در این مسیرها جریان پیدا می کند و این موجب کاهش درد و کاهش التهاب در مسیر عصب سیاتیک و دیسک های تحریک شده می شود . در نتیجه این فرایند ها هم بهبودی بیمار تسهیل شده و هم زمینه برای ارایه سایر خدمات توانبخشی از جمله ورزش درمانی ایجاد می شود.

 درمان سردرد و میگرن، طب سوزنی برای میگرن

طب سوزنى امروزه به صورت آکادمیک جهت درمان بسیاری از انواع سردرد ها و خصوصا سردرد خوشه ای و میگرنی مورد تایید 100% قرار گرفته است. بسیاری از سردردها یی که امروزه به راحتی برچسب میگرن به انها زده می شود میگرن واقعی نیستند و سردردهای گردنی با منشا اسپاسم های عضلات سر می باشند که موجب درد در سر بدون وجود درد گردن می باشند. بسیاری از انواع این سردردها با داروهای بسیار قوی متنند داروی  دسته  ضد تشنج  ها تحت درمان هستند و موارد بیماران زیادی داشته ایم که طب سوزنی سردردهای انها را کاملا درمان کرده ایم و تمام داروهای پر عارضه انها را قطع کرده ایم.

به کرات با بیماران سرددرد میگرن بر می خوریم که سال ها داروهای سنگین استفاده کرده اند و طب سوزنی برای درمان میگرن خود را شبیه معجزه توصیف می کنند .

در موارد میگرن قطعی هم طب سوزنی کمک شایان توجهی به درمان درد میگرن و یا حداقل کاهش محسوس درد و از همه مهمتر کاهش داروهای مصرفی بیمار خواهد داشت.

طب سوزنی هورمون شادی اور ومهم در انواع سردرد ها  یعنی سروتونین مغز را بالا می برد  که این هورمون موجب کاهش  شروع سردردها می شود.

از سوی دیگر انجمن طب سوزنی آمریکا تاکید می کند که این روش با باز کردن عضلات اسپاستیک بسیار ریز در ناحیه سر و گردن هم موجب افزایش گردش خون و کمک به درمان موثر میگرن عروقی می شود و هم با شل شدن عضلات و کاهش تنشن میگرن عضلانی هم به شیوه شگرفی تغییر خواهد کرد.

طب سوزنی به عنوان یک روش بی ضرر بسیار موثر و بدون عارضه به تمامی بیماران با انواع سردرد ها توصیه می شود. همچنین درمان افسردگی با طب سوزنی نیز امکان پذیر است. برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه درمان سردرد های عصبی و میگرن با طب سوزنی لطفا به مقاله درمان سردرد های عصبی و میگرن با طب سوزنی مراجعه کنید

درمان سندروم پاهای بی قرار با طب سوزنی

امار جامعه ما برای  سندروم پاهای بی قرارحدود 3% کل جامعه  می باشد.  بیماران ممکن است توصیف های مختلفی از سندرم پاهای بی قرار داشته باشند اما بسیاری ممکن است  احساس سوزشو خارش یا حتی سوزن سوزن شدن ، درد و یا احساسی که انگار دارند  پایشان را می کشند داشته باشند . این مشکل بیشترسبب می شود فرد شبها  دچاراین ناراحتی ها شود و برخلاف درگیری اعصاب در دیسک کمر هنگام فعایت و راه رفتن فرد علایمی ندارد

چون سندروم پاهای بی قراربیمار علایم خود را در حین بی حرکتی و استراحت نشان می دهد لذا موجب می شود  فرد بخوبی نخوابد و لذا روز بعد هم دچار خستگی  و کاهش انرژی خواهد بود.  سندروم پاهای بی قرار در افراد بزرگسال ایجاد شده و در کودکان شایع نیست.

داروهای معمولی  برای سندروم پاهای بی قرار تجویز می شوند  شامل لودوپا و گاباپنتین می باشند که نمی توانند باعث درمان کامل این وضعیت شوند وبه نوعی جنبه کنترلی دارند و عمدتا هم  در بهترین شرایط تا  80% می توانند علایم بیمار را منترل کنند وعوارض جانبی  انهاحالت  تهوع، سرگیجه و خواب آلودگی  می باشد که در بسیاری از بیماران غیر قابل تحمل می باشد.

 طب سوزنی قرنهاست  است که در درمان سندروم پاهای بی قرار به شیوه بیار موثر عمل می کند.

 تحقیقات گسترده نشان می دهد تاثیرات طب سوزنی بر روی سندروم پاهای بی قرار بسیار بیشتر از تجویز داروهای شیمیایی می باشد ضمن اینکه بی عارضه هم می باشد.

  کیلنیک طب سوزنی پیشگام آمادگی درمان های غیر جراحی و طبی سندرم پاهای بی قرار را با بهره گیری از متخصصین مجرب طب فیزیکی و توانبخشی دارد. 

درمان کمردرد

 انجمن درد آلمان با تحقیقات زیاد نشان داده است که استفاده از طب سوزنی برای درمان کمردرد  به نحو بارزی موثرتر از درمان های معمول می باشد و این مساله به قدری اثبات شده است که  بسیاری ازسازمان های بیمه گر در آلمان طب سوزنی را بر خلاف بسیاری از درمان های دیگر از جمله فیزیوتراپی تحت پوشش بیمه ای قرار داده اند.

یکی از مهمترین درمان سنتی کمردرد ، طب سوزنی می باشد که از 2000 سال پیش انجام می شده است . امروزه طب سوزنی به عنوان یکی از بهترین درمان ها برای کمردرد خصوصا کمردردهایی که با اسپاسم عضله همراه می باشد ، مورد تایید تمام جوامع علمی دنیا از جمله سازمان بهداشت جهانی می باشد.

طب سوزنی همراه تحریک الکتریکی با فزایش شدید جریان خون به محل موجب درمان بسیار موفق کمردرد هایی شده که پیش از این برای آنها درمان جراحی پیشنهاد می شد.

شاید بتوان به جرات عنوان کرد کسانی که به دنبال درمان پارگی دیسک با طب سنتی هستند، ابتدا باید طب سوزنی را تجربه کنند. البته از نظر دکتر سپهریان با سابقه طولانی در درمان کمردرد با طب سوزنی ، برای درمان کمردرد ها خصوصا کمردرد سیاتیکی و یا کمردرد دیسکی بهتر است همزمان با طب سوزنی درمان دستی و آزاد سازی و لیزر درمانی همزمان در یک جلسه انجام شود.

در یک تحقیق گسترده در انگلیس  کمردرد 50 % بیمارانی که در این  تحقیق گسترده با طب سوزنی تحت درمان واقع شدند، برای مدت طلانی بهبود یافت و از سوی دیگر 25 %  افرادی که داروی کمر درد استفاده کرده اند و سایر روش های دیگر درمانی تحت  معالجه قرار گرفتند  احساس بهبود کردند.   در پایان این تحقیق گسترده پزشک ارشد گروه نظارت بر تحقیق  طب سوزنی را به عنوان یک راه بسیار موثر  در درمان کمردرد و خصوصا برای درمان کمردرد مزمن می داند.  وی اظهار می کند که نه تنها با این روش در کمردرد شدت درد بیمار کم می شود ، بلکه ناتوانی های جسمی دیگر بیمار هم که خود اغلب  ناشی از کمردرد می باشد بهتر می شود  و لذا کیفیت زندگی مستقل از خود کمردرد  بهتر می شود.

درمان طب سوزنی جهت باز کردن Trigger Point ها و کاهش التهاب ، افزایش خونرسانی ، افزایش فاکتور های نورو تروفیک و باز کردن اسپاسم ها موجب از بین رفتن درد بیمار می شود. همچنین بر اساس تئوری قدیمی چینی انرژی بلوک شده در محل  مشکل آزاد می شود و این به درمان دراماتیک و متمایز درد کمک می کند.

بر اساس آمار دقیق حدود ۸۵ درصد مردم،  بالاخره در دوره ای از زندگی خود به  کمر درد  مبتلا می شوند.  مجله پزشکی بریتانیا بر اساس یک تحقیق آینده نگر با آمار بالا  یک دوره  طب سوزنی تحت نظر یک متخصص را  برای 70 % بیماران مبتلا به کمردرد موثر اعلام کرده است. و در تجربه ما طب سوزنی در درمان کمردرد بسیار موثر تر از فیزیوتراپی ساده می باشد.

 درمان زانو درد به کمک طب سوزنی

طب سوزنی با چندین مکانیسم درد درمان سندرم پاتلوفمورال یا زانو درد جوانان کمک کننده است . درمان طب سوزنی در زانو درد بسیار کامل و قطغی می باشد و درمان کنترلی نیست و عمده بیماران که به صورت دقیق ورزش ها را انجام می دهند و جلسات طب سوزنی را کامل می کنند، می توانند هم زانوی خود را درمان کنند و هم از خطر ایجاد آرتروز در آینده جلوگیری کنند.

  مرکز طب سوزنی پیشگام در کنار طب سوزنی و به طور همزمان از سایر روش ها مانند لیزردرمانی و بدون دریافت هزینه اضافی در جهت افزایش رضایتمندی بیماران استفاده می کند.

درمان دیسک کمر با طب سوزنی

 دکتر سپهریان با سال ها تجربه در زمینه درمان دیسک کمر  معتقد است بی شک طب سوزنی یکی از بهترین درمان ها برای دیسک کمر است.

دیسک کمر همواره چالشی عظیم در طب بوده است. در سال های اخیر بیماران به طور گسترده تحت جراحی ستون فقرات قرار گرفتند ولی معمولا جواب خوبی برای بیماران ایجاد نشد  در حال حاضر و بنا به نظر اکثر رفرانس ها درمان 90 درصد دیسک ها غیر جراحی است. درمان دیسک کمر با طب سوزنی  از دیر باز انجام می شده و در حال حاضر درمان  طب سوزنی برای دیسک کمر با به روش غربی به عنوان یکی از موثرترین درمان های غیرجراحی دیسک کمر می باشد.

علاوه بر اینکه در بسیاری ازموارد درمان دیسک کمر با طب سوزنی از جراحی های غیر ضروری جلوگیری می کند، می تواند داروهای دیسک کمر راهم کم کند . بسیاری از بیماران که مدت طولانی از داروی دیسک کمر استفاده می کنند،بعد از بهره بردن از فواید طب سوزنی بی درد می شوند و حتی داروی دیسک کمر را ترک می کنند و صرفا با انجام چند ورزش ساده می توانند درد دیسک کمر طولانی خود را کنترل کنند.

طب سوزنی برای دیسک کمر بهتر است توسط متخصص طب فیزیکی انجام شود تا هم آناتومی و درمان های جانبی دیگر دیسک را بداند و هم بر روش های آزادسازی دیسک و عصب به کمک طب سوزنی آگاه  باشد

در کلنیک پیشگام طب سوزنی برای دیسک کمر توسط متخصصین طب فیزیکی و بعد از انجام درمان های دستی انجام می شود و علی رغم وجود تمام درمان های موجود برای دیسک کمر قطعا طب سوزنی به عنوان بهترین درمان دیسک کمر که هم بی عارضه باشد و هم برای بیمار موثر باشد براب عمده بیماران انجام می شود .

 درمان آرتروز زانو

درمان آرتروز زانو

انجمن طب فیزیکی ایران ، سازمان غذا و دارو آمریکا و انجمن علمی طب سوزنی پس از مطالعات طولانی مدت چند هزارنفره تاثیر درمان طب سوزنی را در درمان آرتروز زانو داده اند. طب سوزنی تاثیرات شگرفی در درمان آرتروز زانو درجه 2 و 3 دارد .پزشکان طب سوزنی هم عمدتا اتفاق نظر دارند که یکی از بهترین بیماری هایی که به طب سوزنی پاسخ می دهد آرتروز زانو می باشد.

البته آنچه درباره طب سوزنی و تاثیرات کاهش دردی آن مطرح است جای بحث نیست اما باید توجه داشت که نباید کاربرد طب سوزنی را محدود به آرتروز زانو دانست و باید مشکلات همزمان مثل درمان دیسک با طب سوزنی را هم در چنین بیمارانی مد نظر دانست.

یک کیلنیک طب سوزنی که دارای ویژگی های کاملی باشد تا بتواند به کمک بیماران آرتروز زانو بشتابد. از جمله باید همزمان  آموزش ورزش ، لیزر درمانی و اصولا کارهای توانبخشی برای بیمار انجام شود تا بیمار نتیجه خوبی بگیرد.

طب سوزنی در مطب دکتر سپهریان به روش دکتر تانگ و دکتر تن انجام می شود.

درمان چاقی و طب سوزنی برای لاغری

یکی دیگر از مزایای طب سوزنی که بیماران آرتروزی می توانند از آن بهره ببرند  درمان چاقی با طب سوزنی می باشد. به دلیل اینکه هر یک کیلوگرم کاهش وزن تاثیر به سزایی جهت درمان آرتروز زانو دارد.

مباحث زیادی در مورد طب سوزنی و لاغری ، میزان اثربخشی و مکانیسم آن وجود دارد. لاغری کلا یک برآیندی از دریافت و مصرف کالری است. طب سوزنی ولاغری را با سه مکانیسم ایجاد می کند: 1) کاهش اشتها 2) تحریک سلول های فیبروبلاست 3) تحریک سلول های چربی سوز.

عمده بیمارانی که به دنبال طب سوزنی لاغری هستند به طور شگرفی دچار کاهش وزن می شوند. البته اثرات طب سوزنی و لاغری به شرطی پایدار می ماند که بیمار در آینده هم رژیم کم کالری را ادامه دهد.

درمان چاقی و طب سوزنی برای لاغری

درمان گرفتگی های عضلانی با طب سوزنی

با توجه به اینکه عمده دردهای ناحیه پشت به دلیل ارجاع دردهای گردنی و سندرم های میوفاسیال می باشد، لذا استفاده از طب سوزنی بهترین روش ها در درمان گرفتگی عضلات می باشد. این روش هم موجب باز شدن عضلات می شود و هم تریگرپوینت ها را باز می کند که خود یک عامل اساسی در ایجاد درد عضلانی و خصوصا دردهای ناحیه پشت نزدیک به کتف می باشد. متخصص طب سوزنی که با سندرم های درد آشنا باشد می تواند به راحتی و با روش بی ضرر طب سوزنی موجب درمان این بیماری شود.

طب سوزنی در درمان دیسک گردن

به جرات می توان گفت که طب سوزنی برای درمان دیسک گردن یکی از بهترین درمان هاست. طب سوزنی که توسط متخصص طب فیزیکی و با دانش کامل از آناتومی و بیماری دیسک انجام می شود ،یکی از بی ضررترین درمان های دیسک گردن می باشد . دکتر سپهریان با سال ها تجربه در زمینه درمان دیسک گردن با طب سوزنی معتقد است ، طب سوزنی در ترکیب با اوزون درمانی و لیزرهای قوی نسل جدید می تواند تا 90 درصد درد ناشی از دیسک گردن را بهبود ببخشد و علاوه بر آن ترمیم دیسک گردن را افزایش فاکتور های رشد ناحیه ای فراهم کند.

عوارض طب سوزنی

یکی از ویژگی های طب سوزنی این است که تقریبا عارضه ای ندارد و مضرات طب سوزنی به نسبت تمام درمان های دیگر حداقل است و این طب سوزنی را به یک درمان فراگیر و مطمئن در دنیا تبدیل کرده است. یعنی ممکن است بیماری به طب سوزنی پاسخ ندهد ولی برخلاف بسیاری از روش های طب کلاسیک دچار عارضه ای نمی شود. تنها عارضه طب سوزنی این است که اگر از سوزن های غیر استریل و یک بار مصرف استفاده نشود، احتمال عفونت های پوستی وجود دارد.

 در عمده کیلنیک ها و از جمله کیلنیک تخصصی درد پیشگام از سوزن های یک بار مصرف استفاده می شود و این کار عوارض طب سورنی را به صفر می رساند.

هزینه طب سوزنی

هزینه طب سوزنی و  درمان های طب فیزیکی در کیلنیک طب فیزیکی و توانبخشی پیشگام مطابق تعرفه وزرارت بهداشت می باشد و برای درمان های ترکیبی تخفیف بالای 50 % برای بیماران مرکز در نظر گرفته شده است. قیمت طب سوزنی تنها در کلنیک پیشگام 60 تومان  در سال 96 در نظر گرفته شده است.

مراقبت بعد از طب سوزنی

مراقبت اصلی بعد از طب سوزنی ، استراحت ، پرهیز از استرس ، استفاده کمتر از ماساژ داروهای کورتونی سنگین مانند متیل پردنیزولون و ماساژ یخ بر ناحیه طب سوزنی و نقط طب سوزنی می باشد. توجه کنید بسیاری از درمان های طب سوزنی بعد از مدتی خود را نشان می دهد و از تمام روش ها و متد ها انتظار اثر فوری نداریم.

لیستی از اسامی بهترین متخصصان طب سوزنی تهران


 لیستی از اسامی بهترین متخصصان طب سوزنی در تهران به همراه آدرس را می توانید در ادامه این مطلب مشاهده کنید:

دکتر محمد حسین سپهریان

ستارخان . ابتدای پاتریس لومومبا . پلاک ۷ . طبقه ۱ .

تلفن : ۶۶۵۷۶۹۹۱  _ ۶۶۹۱۴۶۵۰  ساعت تماس 12 الی 21 شنبه تا چهار شنبه

 —————————————-

دکتر عیسی پیرمرادی

 • تخصص:طب سوزنی در تهران
 • مراکز درمانی فعال:
 • 1- تهران – بلوار کشاورز – حد فاصل خیابان کارگر و جمالزاده – جنب داروخانه بهار – پلاک 342 – ساختمان پزشکان کیمیا – طبقه سوم

 دکتر الهام بهمنش

 • تخصص:طب سوزنی
 • مراکز درمانی فعال:تهران – منطقه 6 – م جهاد (فاطمی) – خ کامران – ساختمان پزشکان 28 – ط اول

 دکتر محسن پرچمی

 • تخصص:طب سوزنی
 • مراکز درمانی فعال:تهران – منطقه 3 – شریعتی – بالاتر از خیابان میرداماد – ک شریفی – پ 3 – ط دوم

 دکتر سیامک ترابی نژاد

 • تخصص:طب سوزنی در تهران
 • مراکز درمانی فعال:تهران – منطقه 6 – فتحی شقاقی – بین یوسف‌آباد و چهل ستون – ساختمان پزشکان سبز – پ 50 – ط دوم واحد 10

دکتر خادم رهگشای

 • تخصص:طب سوزنی_ بیهوشی
 • مراکز درمانی فعال:تهران – منطقه 3 – شهرک غرب – بلوار دادمان – نبش فلامک شمالی پلاک 62 طبقه اول

  دکتر سیدمرتضی خضری

 • تخصص:طب سوزنی
 • مراکز درمانی فعال:تهران – منطقه 1 – شریعتی – بالاتر از پل رومی – نرسیده به میدان قدس – روبروی پمپ بنزین اسدی – پایین‌تر از بانک سرمایه – پ 1944

  دکتر محمدعلی خضری

 • تخصص:طب سوزنی
 • مراکز درمانی فعال:تهران – منطقه 3 – پاسداران – خ نیستان دوم – جنب برج سفید – پ 238 – ط اول – واحد 3

  دکتر وحید دولتیاری

 • تخصص:طب سوزنی
 • مراکز درمانی فعال:تهران – منطقه 2 – کوی نصر (گیشا) – خ پیروزی غربی – روبروی مرکز تجاری ستاره نصر – پ52

دکتر شیرین رفیعی نشاط

 • تخصص:طب سوزنی
 • مراکز درمانی فعال:تهران – منطقه 8 – رسالت – خ مدنی – جنب متروی گلبرگ – پ 124/2 – ساختمان پاسارگاد – ط دوم – واحد 6

  دکتر ناصر سیگاری

 • تخصص:طب سوزنی
 • مراکز درمانی فعال:تهران – منطقه 3 – م ونک – خ نگار – ساختمان نگار – پ 8

  دکتر زهرا شاه‌حسینی

 • تخصص:طب سوزنی در تهران
 • مراکز درمانی فعال:تهران – منطقه 3 – پاسداران – م هروی – پیچ شمس آباد – جنب پل همت – ک نعمتی – پ 8 – شعبه دوم: ولی عصر – والی نژاد

   دکتر شریعتی

 • تخصص:طب سوزنی
 • مراکز درمانی فعال:تهران – منطقه 3 – شریعتی – بالاتر از خیابان یخچال – جنب ایستگاه مترو – پ 1

 دکتر حسین صادق

 • تخصص:طب سوزنی
 • مراکز درمانی فعال:تهران – منطقه 3 – شریعتی – ایستگاه مترو قلهک – خ کدویی – نبش کوچه شکوفه – ساختمان پزشکان شکوفه – ط اول – واحد 3

دکتر فرهاد صبری

 • تخصص:طب سوزنی
 • مراکز درمانی فعال:تهران -خیابان شریعتی – روبروی میرداماد – اول کوچه بیان – پلاک 23 – طبقه دوم – واحد 4

دکتر مسعود عطار

 • تخصص:طب سوزنی
 • مراکز درمانی فعال:تهران – منطقه 1 – باهنر (نیاوران) – چهارراه کامرانیه – جنب داروخانه دکتر سادات آل احمد

دکتر عذرا فارسی

 • تخصص:طب سوزنی
 • مراکز درمانی فعال:تهران – منطقه 1 – ولی عصر – پل تجریش – خ فنا خسرو – ک طباطبایی پور – بین بست یاس 2 – پ 5 – ط اول

دکتر وحید قاسمی

 • تخصص:طب سوزنی
 • مراکز درمانی فعال:تهران – منطقه 1 – مقدس اردبیلی (زعفرانیه) – پ 92 – ساختمان پزشکان – ط اول

  دکتر فرهاد همت خواه

 • تخصص:طب سوزنی
 • مراکز درمانی فعال:تهران – منطقه 2 – شهرک قدس (غرب) – بلوار دادمان – نبش فلامک – پ 62

دکتر اسد کلاهدوز محمدی

 • تخصص:طب سوزنی در تهران
 • مراکز درمانی فعال:تهران – منطقه 3 – گاندی – ک 21 – پ 26 – واحد 1

دکتر روازاده

 • تخصص:طب سنتی
 • مراکز درمانی فعال:تهران خ جمهوری،بین کارگر وگلشن،چهار راه شهید یاسری،مقابل بانک ملت،شماره553 (با مترو در ایستگاه نواب پیاده شده کمتر از 5 دقیقه فاصله دارید.

 دکتر امیر بروجردی

 • تخصص:طب سوزنی
 • مراکز درمانی فعال:تهران – منطقه 6 – خالد اسلامبولی (وزرا)‌- خ یکم – پ 9 – واحد 18

 دکتر نادر یاسمی

 • تخصص:طب سوزنی
 • مراکز درمانی فعال:تهران، شهرک قدس- فاز ۲- خیابان پیروزان- کوچه ششم- شماره ۶۵۱

 دکتر زهرا شهیدی

 • تخصص:طب سوزنی
 • مراکز درمانی فعال:تهران، خیابان بهشتی- جنب خیابان دریای نور- پلاک تهران- طبقه دوم

دکتر علیرضا آذر

 • تخصص:طب سوزنی
 • مراکز درمانی فعال:تهران، خیابان آفریقا (جردن)- خیابان ظفر غربی- س ۲+۳ سینا- طبقه همکف

  دکتر مهدی صفاری

 • تخصص:طب سوزنی
 • مراکز درمانی فعال:تهران، میدان انقلاب- ابتدای خیابان کارگر جنوبی- مقابل ستاد نیروی انتظامی- جنب کوچه مهدیزاده- پلاک ۳- طبقه چهارم

 دکتر ناصر سیگاری

 • تخصص:طب سوزنی
 • مراکز درمانی فعال:تهران، خیابان ولیعصر- بالاتر از میدان ونک- خیابان نگار

 دکتر ایرج روئین دژ

 • تخصص:طب سوزنی
 • مراکز درمانی فعال:تهران، خیابان بهشتی- خیابان خالد اسلامبولی- بین خیابان سی و هفتم و سی و پنجم- شماره ۱۵۹

 دکتر ادوارد رستمی

 • تخصص:طب سوزنی
 • مراکز درمانی فعال:تهران، خیابان جلال‌آل‌اجمد- ضلع جنوبی بزرگراه جلال‌آل‌احمد- طبقه زیرزمین- پلاک ۶۰

 دکتر محمدرضا ذوالفقاری

 • تخصص:طب سوزنی
 • مراکز درمانی فعال:تهران، شادآباد- خیابان شهسواری- پلاک ۵۲۰- جنب شعبه نفت- طبقه اول

 دکتر داوود ذاکر

 • تخصص:طب سوزنی
 • مراکز درمانی فعال:تهران، خیابان شهید بهشتی- جنب دریای نور- پلاک تهران

 دکتر سیدمحمد علی جلیل پور

 • تخصص:طب سوزنی
 • مراکز درمانی فعال:تهران، خیابان پاسداران- جنب برج سفید- پلاک ۲۳۸- طبقه اول

دکتر محمدرضا جزایری

 • تخصص:طب سوزنی در تهران
 • مراکز درمانی فعال:تهران، خیابان سیدجمال‌الدین اسدآبادی- کوچه نصر- خیابان چهارم- پلاک ۲۴- طبقه دوم

  دکتر سیمیندخت قاسمی

 • تخصص:طب سوزنی
 • مراکز درمانی فعال:تهران، خیابان انقلاب- چهارراه ولیعصر- خیابان صبای جنوبی- بیمارستان مدائن

 دکتر منصور برادران

 • تخصص:طب سوزنی
 • مراکز درمانی فعال:تهران، میدان ونک- خیابان صانعی- شماره ۱۱- پلاک ۲/۱

دکتر پرویز اصغرزاده حقیقی

 • تخصص:طب سوزنی
 • مراکز درمانی فعال:تهران، خیابان ولیعصر- ابتدای خیابان توانیر- مقابل بیمارستان دی- پلاک شماره ۴- طبقه سوم

 دکتر سیروس اسکندری

 • تخصص:طب سوزنی
 • مراکز درمانی فعال:تهران، خیابان طالقانی غربی- بین خیابان ولیعصر و سینما فلسطین- شماره ۱۰- طبقه اول

 دکتر رضا حشمت

 • تخصص:طب سوزنی
 • مراکز درمانی فعال:تهران ، خیابان آپادانا ، خیابان شهید عربعلی ( نوبخت ) ، نبش کوچه یکم ،پلاک 2 ، واحد 1

 دکتر امیرهومن کاظمی

 • تخصص:طب سوزنی
 • مراکز درمانی فعال:تهران ، سعادت آباد،میدان کتاب

 دکتر پیرمرادی

 • تخصص:طب سوزنی
 • مراکز درمانی فعال:تهران، بلوار کشاورز-ساختمان پزشکان کیمیا

 دکتر کیارش ساعتچی

 • تخصص:طب سوزنی
 • مراکز درمانی فعال:تهران -خیابان فاطمی -خیابان هشت بهشت – ساختمان شهاب -پلاک 10 – طیقه دوم

 دکتر پرچمی

 • تخصص:طب سوزنی
 • مراکز درمانی فعال:: تهران -خ شریعتی – بالاتر از میرداماد

دکتر حشمت الله اسلامی راد

 • تخصص:طب سوزنی گوش
 • مراکز درمانی فعال:تهران، خیابان رجایی

 دکتر محمد حسین آیتی

 • تخصص:طب سوزنی
 • مراکز درمانی فعال:تهران – کلینیک طب سنتی ، خیابان خارک – خیابان انقلاب

 دکتر بهمنش

 • تخصص:طب سوزنی
 • مراکز درمانی فعال:تهران  – میدان فاطمی

دکترلادن دهداری

 • تخصص:طب سوزنی گوش و لیزر درمانی
 • مراکز درمانی فعال:تهران -میدان دوم صادقیه، بلوار آیت الله کاشانی

دکتر امیر فیروز جایی

 • تخصص:طب سوزنی
 • مراکز درمانی فعال:تهران -خیابان ولیعصر،نرسیده به مطهری،کوچه حسینی راد،پلاک 48 طبقه همکف

دکتر شیرین معین زاده

 • تخصص:طب سوزنی
 • مراکز درمانی فعال:تهران, صادقیه

دکتر فرخ افتخار

 • تخصص:طب سوزنی
 • مراکز درمانی فعال:تهران، میدان ولی عصر

دکتر وحید قاسمی

 • تخصص:طب سوزنی گوش
 • مراکز درمانی فعال:تهران، چهارراه فرمانیه، جنب باشگاه، ساختمان پزشکان 241، واحد

دکتر پیمان صادقی آهویی

 • تخصص:طب سوزنی گوش
 • مراکز درمانی فعالتهران،:بزرگراه رسالت، 16 متری دوم شمالی،بلوار بیژن

دکتر فریبا فاطری

 • تخصص:طب سوزنی
 • مراکز درمانی فعال:تهران، شهرک غرب

دکترمحمود باقری

 • تخصص:طب سوزنی در تهران
 • مراکز درمانی فعال:تهرانپارس،خیابان استخر،پلاک 133

دکتر سلیمان وحدت آزاد

 • تخصص:طب سوزنی گوش
 • مراکز درمانی فعال:تهران – خیابان سی متری جی

دکتر آوا فروتنی

 • تخصص:طب سوزنی
 • مراکز درمانی فعال:1)تهران، میدان ونک – 2) تهران- آریاشهر

دکتر سید مجتبی خضری

 • تخصص:طب سوزنی
 • مراکز درمانی فعال:تهران – بین خ آفریقا -ولیعصر – خ روانپور

 دكتر لیلی هاشمی

 • تخصص:طب سوزنی
 • مراکز درمانی فعال:تهران – شریعتی روبروی دولت کوچه امام زاده ساختمان پزشکان سبز ۲ واحد۲

دکتر طهماسبی

 • تخصص:طب سوزنی در تهران
 • مراکز درمانی فعال:تهران – نارمک – میدان هفت حوض .
 • شریعتی – جنب حسینیه ارشاد

آدرس مرکز طب سوزنی در تهران و شعب کلنیک پیشگام

  آدرس مراکز طب سوزنی و کیلنیک طب سوزنی و درد پیشگام در غرب تهران در خیابان ستارخان ، ابتدای پاتریس لومومبا .پلاک 7. طبققه اول  تلفن تماس: 66576991- 66914650

 untitled 1

دکتر سپهریان

دکتر سپهریان متخصص طب فیزیکی و درد با بیش‌از پانزده سال سابقه درمان‌های غیر جراحی ستون فقرات و مفاصل دارای مقالات متعدد در زمینه یافتن راه های تشخیصی پاراکیلنیک و درمانی در بیماران با درد مزمن و سندرم های افزایش حساسیت مرکزی مانند فیبرومیالژی می‌باشد.

تماس با ما