1608-020148

سلام خسته نباشید من 28 سالمه الان نزدیک به دوساله پشت پام شب وظهر هنگام خواب پشت پاپم از انگشتم تا قوزک پاپ طوری داغ میشه که باید 5دقیقه حتما زیر آب یخ باشه وقتیم داغیش از بین بره شروع میکنه به مور مور کردن تا خواب برم می خاستم دلیلشو بدونم هنوزم دکتر نرفتم. واقعا داغ شدن کف پا و گرفتگی عضلات پشت پا داره اذیتم می کنه. گز گز کف پا گاهی وقت ها از خواب بیدارم می کنه. ممنون که جوابم را می دهید.

سلام و عرض ادب. گزگز و مور مور کف پا و داغی کف پا علل متعددی داره از جمله مشکلات متابولیک و قند و مشکلات کبدی و … ولی شایعترین علت داغی کف پا، گزگز و مور مور کف پا همانطور که در مقالات سایت هم عنوان کردیم مربوط به تحریک عصب می باشد. تحریک عصب معمولا در ناحیه کمر ایجاد می شود ولی شما ممکن است کمردرد داشته باشید یا حتی کوچکترین سابقه کمردرد را نداشته  باشد. بسیاری از بیماران این کمردرد ها را در سال های قبل تجربه می کنند و ممکن است در حال حاضر هیچ کمردردی وجود نداشته باشد. تویه ما آزمایش قند و تیرویید و کارکرد کبد و بعد انجام تست عصب و عضله می باشد تا بتوانیم بر اساس آن شما را درمان کنیم.

دکتر سپهریان

دکتر سپهریان متخصص طب فیزیکی و درد با بیش‌از پانزده سال سابقه درمان‌های غیر جراحی ستون فقرات و مفاصل دارای مقالات متعدد در زمینه یافتن راه های تشخیصی پاراکیلنیک و درمانی در بیماران با درد مزمن و سندرم های افزایش حساسیت مرکزی مانند فیبرومیالژی می‌باشد.

تماس با ما