گزگز پا و دیسک کمر

سلام اقای دکتر من کردستان عراقم ۳٤ سال سن، ۱،۷ م طول ، ۷۲ کیلو وزن . دو سال است کمر درد دارم با گزگز و خواب رفتگی پاهام ، وقتی استراحت می کنم بخصوص وقتی از خواب بیدار میشوم دردم خیلی خیلی کم میشود ولی بعد از کار و حرکت دردم شرو میشود. پیش ٤ دکتر رفتم ولی هرکدوم تشخیصش متوافت است، یکی میگە فقت مشکل عصب دارید، بقیە میگن دسک کمر دارید. هفتەای پیش متیل پردنيزولون بە کمرم زدن، ولی الان دارم از درد کمر و معدە و گزگز پا دیونە میشوم. اقای دکتر اگە امید بە علاجم هست میخوام بیام خضور جناب عالى.

سلام . علایمی که می فرمایید مرتبط به عاملی در کمر شماست که احتمالا دیسک کمر باشد و روی عصب های شما فشار می آورد و این علایم شدید سیاتیک و داغی و گزگز کف پا را برای شما ایجاد کرده است. پس بنابراین تمام همکاران به نوعی اشاره به یک نوع بیماری در شما داشته اند. درمان دیسک کمر و درمان درگیری عصب از جمله سیاتیک امروزه با کمک تکنیک های فراوانی که داریم به راحتی امکان پذیر است. ترکیبی از روش های اوزون درمانی و درمان دستی و لیزر و  طب سوزنی و بسیاری از روش های نوین دیگر موجب درمان 95 درصد بیماران بدون جراحی می شود و نیازی به این همه ناراحتی و درد و رنج نیست.

دکتر سپهریان

دکتر سپهریان متخصص طب فیزیکی و درد با بیش‌از پانزده سال سابقه درمان‌های غیر جراحی ستون فقرات و مفاصل دارای مقالات متعدد در زمینه یافتن راه های تشخیصی پاراکیلنیک و درمانی در بیماران با درد مزمن و سندرم های افزایش حساسیت مرکزی مانند فیبرومیالژی می‌باشد.

تماس با ما