گرفتگی عضله یا رگ عصب از باسن تا انتهای پا

باسلام . خانوم بنده مرتبا دچار گرفتگی عضله یا رگ عصب از باسن تا انتهای پا می گردد. باید نزد چه دکتری مراجعه کنیم ضمنا ایشون قرص رواکوتان مصرف میکنند و ممنون میشم راهنمایی کنید

سلام . در واقع گرفتگی عضله یا رگ عصب از باسن تا انتهای پا نوعی تحریک عصب سیاتیک می باشد . درد عصب سیاتیک که به نوعی تحت عنوان دردهای سیاتیکی هم مشهور می باشد. این درد معمولا از ناحیه باسن به پشت ران و کناره خارجی پا و ساق پا تیر می کشد. منشا و علت این درد در کمر می باشد اما عمده بیماران دردی را به صورت واضح در کمر خود احساس می کنند. متخصصین طب فیزیکی و توانبخشی با مطالعات رادیولوژیک و تست عصب و عضله ابتدا علت و منشا درد را قطعی می کنند. و سپس با کمک تکنیک های نوین غیر جراحی مانند مانیپولاسیون ، طب سوزنی ، ورزش درمانی و ازن تراپی و لیزر به شما کمک می کنند تا بتوانید از این دردهای شدید سیاتیکی نجات پیدا کنید.

کلنیک طب فیزیکی و توانبخشی پیشگام : 6657699109128940331

دکتر سپهریان

دکتر سپهریان متخصص طب فیزیکی و درد با بیش‌از پانزده سال سابقه درمان‌های غیر جراحی ستون فقرات و مفاصل دارای مقالات متعدد در زمینه یافتن راه های تشخیصی پاراکیلنیک و درمانی در بیماران با درد مزمن و سندرم های افزایش حساسیت مرکزی مانند فیبرومیالژی می‌باشد.

تماس با ما