گرفتگی عضلات هنگام استراحت

با سلام من مرد ۵۷ ساله هستم دو سالی هست که شبها موقع استراحت گرفتگی عضلات شدید پا دارم و درد شدید در ساق پای راستم .صبح ها هم به شدت استخوان هام خشک میشن .دکتر روماتولوژی هم رفتم و روماتیسم نداشتم فقط سائیدگی دیسک کمر دارم اما با داروهایشان خوب نشدم .علت این علایم از جیست؟ یکی از دوستانم خدمت شما اومده و بعد از 20 روز میگه براش معجزه شده و دردهاش کاملا خوب شده. اگه من هم به شما مراجعه کنم از این درد خلاص میشم

سلام. همانطور که قبلا هم توضیح داده شده درد های عضلانی و گرفتگی عضلات پشت پا و ساق پا به صورت اولیه ایجاد نمی شود و اغلب در اثر تحریک اعصاب می باشد . یکی ازشایع ترین مواردی که عصب را تحریک می کند می تواند دیسک کمر باشد. همچنین بیماری های التهابی هم می تواند عصب را تحریک کند. شما با مراجعه به متخصص طب فیزیکی و توانبخشی و انجام راهکارهای نوین برداشته شدن فشار از روی عصب می توانید به راحتی درمان شوید. همکاران طب فیزیکی و توانبخشی پیشگام هم در کنار شما برای درمان موثر گرفتگی های عضلات شما آماده خدمت رسانی هستند.

دکتر سپهریان

دکتر سپهریان متخصص طب فیزیکی و درد با بیش‌از پانزده سال سابقه درمان‌های غیر جراحی ستون فقرات و مفاصل دارای مقالات متعدد در زمینه یافتن راه های تشخیصی پاراکیلنیک و درمانی در بیماران با درد مزمن و سندرم های افزایش حساسیت مرکزی مانند فیبرومیالژی می‌باشد.

تماس با ما