کفش طبی ارتوپدی

سلام ایا شما کفش طبی نیز درست میکنید؟ ایا برای بزرگسالان کفش طبی مناسب توانبخشی درست می کنید 41 ساله هستم 32 سال قبل تصادف شدید از ناحیه پا کردم و پا دفرمه میباشد. کفش معمولی بصورت پوتین استفاده میکنم ولی الان متاسفانه کفش مناسب نتونستم پیدا کنم راهنمائی در خصوص کفش طبی ارتوپدی داشتم ممنون

سلام‌، کفش طبی ارتوپدی بسته به شرایط پا فرد متفاوت می باشد. قطعا آنچه به صورت تجاری به عنوان کفش طبی ارتوپدی فروخته می شود اگر واقعا شرایط کفش طبی را هم داشته باشد برای فردی است که مشکل خاصی در پا ندارد و فقط می خواهد کفش ارگونومیک تری استفاده کند.

بنابراین برای فردی که نیاز به کفش طبی مردانه دارد نباید به دنبال مرکز فروش کفش طبی مردانه یا کفش طبی زنانه به صورت اماده باشد و بهتر است این کفش ها به صورت آماده برای آنها ساخته شود.

کفش طبی دکتر شول برای فردی که فقط نیاز به کفش ارگونومیک تری دارد مناسب می باشد. اما برای شما که پاهایتان در تصادف دچار مشکل و درد شده است نیاز به بررسی و ساخت کفش مولدد مطابق با مشکل ایجاد شده دارد.

به طور کلی کفش طبی زنانه و هم کفش طبی مردانه بهتر است تا حدود ۳ سانتی متر پاشنه داشته باشد، جلو آن پهن باشد و کانتر کفش سفت باشد. کفی متحرک داخل کفش بهتر است دارای قوس داخلی باشد و جنس کفش چرمی باشد بهتر است .

بهترین زمان برای پرو کفش طبی بعد ازظهر می باشد که کمی پاها تورم داشته باشند.

در مرکز ما کفش و کفی طبی ساخته می شود.

دکتر سپهریان

دکتر سپهریان متخصص طب فیزیکی و درد با بیش‌از پانزده سال سابقه درمان‌های غیر جراحی ستون فقرات و مفاصل دارای مقالات متعدد در زمینه یافتن راه های تشخیصی پاراکیلنیک و درمانی در بیماران با درد مزمن و سندرم های افزایش حساسیت مرکزی مانند فیبرومیالژی می‌باشد.

تماس با ما