چند بار می توانم ازن درمانی داشته باشم

سلام دکترجان. واقعا از شما ممنون هستم که درد 13 ساله کمرم را بر طرف کردید. واقعا اوزون درمانی برای من نتیجه بسیار خوبی داشت و علی رغم اینکه چند دکتر به من گفته بودند باید عمل شم با این روش های شما بهبود پیدا کردم. فقط هنوز انگشت کوچک پام یه مقدار احساس سردی و بی حسی می کند. می خواستم ببینم ایا باز هم می تونم از ازوزن درمانی استفاده کنم و اصولا میزان زیاد اوزون درمانی بران ضرر نداره؟ با تشکر. الهام یوسف زاده

سلام. خوشحال هستم که استفاده از درمان دستی و اوزون درمانی توانسته دیسک کمر طولانی شما را بهبود ببخشد. واقعا به لطف خدا و تلاش های خودتون زحمات بنده حقیر هم نتیجه داده و دیسک کمر شما کنترل شده است. همانگونه که در ابتدای جلسات هم عنوان کردم ، اوزون درمانی هیچ عارضعی ندارد و اگر از انجام آن راضی هستید محدودیتی در انجام آن ندارید.  و این برتری اوزون درمانی به نسبت درمان های کورتن و موارد مشابه آن است. فقط ورزش هایی  را که خدمتتان آموزش دادم با دقت و حساسیت فراوان انجان دهید. آب درمانی دو بار در هفته انجام شود و حرکاتی را که در اّب به شما آموزش دادم انجام دهید.

دکتر سپهریان

دکتر سپهریان متخصص طب فیزیکی و درد با بیش‌از پانزده سال سابقه درمان‌های غیر جراحی ستون فقرات و مفاصل دارای مقالات متعدد در زمینه یافتن راه های تشخیصی پاراکیلنیک و درمانی در بیماران با درد مزمن و سندرم های افزایش حساسیت مرکزی مانند فیبرومیالژی می‌باشد.

تماس با ما