ورزش های ویلیامز جهت درمان کمردرد و دیسک کمر

با سپاس از شما. پزشکم برای بعد از عمل دیسک کمر ورزش های ویلیامز را گفته که انجام دهم. خوشبختانه آنها را در سایتتان دیدم. اما نتوانستم دقیقا متوجه بشوم که تا کجا مربوط به ویلیامز است. می خواستم بدانم این ورزش ها دقیقا چندتا هستند و به چه ترتیبی؟ متشکر

سلام و عرض ادب جناب دکتر. ورزش های ویلیامز جهت درمان دیسک کمر عموما در مواردی انجام می شود که شما در خم شدن به جلو مشکل داشته داشته باشید. ورزش ها ویلیامز ورزش هایی در قالب کلی ایزومتریک می باشند که موجب تقویت  عضلات فیله کمر می شود این ورزش ها 6 حرکت می باشد که عمده آنها برای زمانیکه درهای شما به طور قابل ملاحظه ای کاهش یافته است قابل انجام است.لینک ان را در قسمت زیر به طور کامل برای شما قرار دادم:

ورزش های ویلیامز جهت درمان کمردرد و دیسک کمر        

اما توصیه ما در عمده بیماران دیسک کمر و خصوصا بیمارانی که عمل شده اند و فتق دیسک کمر مرکزی داشته اند انجام ورزش های مک کنزی همزمان می باشد.

ترکیب ورزش های ایمن و مناسب درمان دیسک کمر را در لینک زیر خدمت شما تقدیم می کنم:

بهترین ورزش ها برای درمان دیسک کمر

دکتر سپهریان

دکتر سپهریان متخصص طب فیزیکی و درد با بیش‌از پانزده سال سابقه درمان‌های غیر جراحی ستون فقرات و مفاصل دارای مقالات متعدد در زمینه یافتن راه های تشخیصی پاراکیلنیک و درمانی در بیماران با درد مزمن و سندرم های افزایش حساسیت مرکزی مانند فیبرومیالژی می‌باشد.

تماس با ما