علت لاغری پا

درد در ران پا دارم دکترهای زیادی رفتم دو امرای عکس نوار عصب انجام دادم ولی همش سالم بود ولی پام داره نازکتر میشود درد زیادی دارم بابد چکارکنم روده تحریک پذیر هم دارم

سلام. اصولا علت لاغری پا چه در ران پا و چه در ساق پا به علت فشاری است که روی عصب آورده می شود . عموما قبل از این حالت درد ران پا وجد دارد وای شما به ان بی توجه بوده اید . معمولا من در این شرایط تست عصب انجام می دهنم تا محل درگیری عصبی که موجب لاغری ران پا شده است را پیدا کنم . بعد سعی می کنیم تا حدالامکان با روش های غیر جراحی مانند تکنیک های درمان دستی، فیزوگان، DMS  تراپی و دکامپرشن و در صورت نیاز با اوزون تراپی فشار را از روی عصب برداریم و زمینه را برای شاخه سازی در عصب مهیا کنیم . البته توجه دااشته باشید که عمده تلاش ما در درمان باید این باشد که لاغری پا اتفاق نیافتد و وقتی لاغری اتفاق افتاد تقریبا می شود گفت شما درمان خوبی نگرفته اید. لاغری و اتروفی پا به قدری مهم است که اگر این حالت قابل پیش بینی باشد یکی از مواردی است که در بسیاری از حالات جراحی جهت جلوگیری از آن انجام می شود.

دکتر سپهریان

دکتر سپهریان متخصص طب فیزیکی و درد با بیش‌از پانزده سال سابقه درمان‌های غیر جراحی ستون فقرات و مفاصل دارای مقالات متعدد در زمینه یافتن راه های تشخیصی پاراکیلنیک و درمانی در بیماران با درد مزمن و سندرم های افزایش حساسیت مرکزی مانند فیبرومیالژی می‌باشد.

تماس با ما