شاک ویو و رادیوفرکوانسی در اسپور پاشنه

سلام. اقای دکتر من اول از همه از درمانی که برای خار پاشنه پا مادرم انجام دادید بسیار ممنونم و دوم می خواستم ببینم این دستگاه شاک ویو و رادیوفرکوانسی با چه مکانیسمی درد پاشنه مادرم را خوب کرد. اخه ما برای درد پاشنه چند دکتر رفته بودیم و حتی تزریق کورتن هم در پاشنه کرده بودیم. باز هم واقعا ازتون ممنونم

سلام. خدا را شکر که درد پاشنه مادر بهبود پیدا کرد. درمان خار پاشنه و یا پلانتار فاسئیت باید یک درمان جامع و بر اساس علت ایجاد خار پاشنه باشد. در واقع ما با کمک شاک ویو تراپی و رادیوفرکوانس التهاب صناعی کم و در کنار آن رگ سازی کردیم و فرآیند های ترمیمی بدن را جهت درمان دائمی درد پاشنه و خار پاشنه ایجاد کردیم.

شاک ویو قطعا یکی از بهترین درمان های درد پاشنه و خصوصا پلانتار فاسئیت یا همان خار پاشنه است خصوصا وقتی با درمان دستی و رادیوفرکوانسی ترکیب می شود. ولی قطعا اگر در مورد مادر شما هم توجه ما صرفا به محل درد  پاشنه و بدون درمان علل بوجود آورنده آن بود درمان ما تا به این اندازه موفق نبود و دوباره درد پاشنه ایشان بازگشت می کرد.

دکتر سپهریان

دکتر سپهریان متخصص طب فیزیکی و درد با بیش‌از پانزده سال سابقه درمان‌های غیر جراحی ستون فقرات و مفاصل دارای مقالات متعدد در زمینه یافتن راه های تشخیصی پاراکیلنیک و درمانی در بیماران با درد مزمن و سندرم های افزایش حساسیت مرکزی مانند فیبرومیالژی می‌باشد.

تماس با ما