سوزس استخوان های زانو و زانو درد

سلام جناب دکتر. من مهرانفر هستم که به دلیل درد گردنم مزاحمتون شدم و خدا را شکر به لطف شما و همکارانتون کاملا خوب شدم. در حال حاضر خانمم به شدت درد زانو و سوزش استخوان های زانو دارد که چند تا دکتر بردیم و بعضی ها عمل تعویض مفصل زانو را پیشنهاد دادند و بعضی گفتند نیاز به عمل ندارد. با توجه به اینکه من در کلنیک شما بیماران آرتروز زانو که راضی بودند را دیدم می خواستم ببینم چه راهی را جنابعالی پیشنهاد می کنید. تشکر و دعای خیر بیماران بدرقه راهتان

سلام و عرض ادب. جناب مهرانفر عزیز، درمان درد استخوان های زانو و سوزش زانو و به عبارتی آرتروز زانو بسیار پیچیده و وابسته به شرایط بیمار از نظر شدت آرتروز زانو و میزان ساییدگی استخوان های اطراف آن و وزن و سن مریض می باشد. خدا را شکر ما در حال حاضر تعداد زیادی روش های نوین در طب فیزیکی برای کنترل و درمان ارتروز زانو داریم، استفاده از اوزون تراپی زانو، ژل های مفصلی، رادیوفرکوانسی، لیزر های با توان بالا و طب سوزنی زانو و بریس ها و پی ار پی و سلول های بنیادی و درمان دستی مفاصل محیطی و کفی لبه خارجی و بسیاری از روش های دیگر به ما کمک می کند تا بتوانیم بسیاری از دردهای زانو را کنترل کنیم. با این حال بدون معاینه همسر محترمتان و رویت گرافی ایستاده ایشان نمی توانیم به طور دقیق در مورد روش درمانی مناسب برای درمان درد زانو و ارتروز پا ایشان اظهار نظر قطعی کنیم.

دکتر سپهریان

دکتر سپهریان متخصص طب فیزیکی و درد با بیش‌از پانزده سال سابقه درمان‌های غیر جراحی ستون فقرات و مفاصل دارای مقالات متعدد در زمینه یافتن راه های تشخیصی پاراکیلنیک و درمانی در بیماران با درد مزمن و سندرم های افزایش حساسیت مرکزی مانند فیبرومیالژی می‌باشد.

تماس با ما