دولا ماندن کمر بعد از خواب

سلام دکتر .اسم من نایب و سنم 20 روز نا شام نشسته هستم و در هنگام برخواستن کمر من خیلی درد میکنه و از شدت کمردرد نمی توانم کمر خودم را راست کنم. وقتی از خواب بلند می شوم مدتی کمر م دولا می ماند و به سختی و بعد از چند ساعت کمردردم کم می شود. من شنیدم شما در درمان کمردرد معجزه می کنید. لطفا درد کمر من را درمان کنید

سلام. کمردرد هایی که با خشکی صبحگاهی و به قول شما حالت دولا شدن کمر همراه هستند به معنی وجود التهاب در ناحیه کمر هست . این نوع کمردرد حتما باید از نظر پزشکی تحت بررسی های رادیولوژیک و خصوصا ام ار ای قرار بگیرد. احتمال عفونت کمر، دیسکوپاتی و اسپاسم های عمقی با تریگر پوینت های مقاوم وجود دارد. باید درمان کمردرد شما به صورت جدی و بعد از تشخیص دقیق به کمک تکنیک های نوین طب فیزیکی و درمان های مدرن امروزی انجام شود و شما با انجام ورزش برای کمردرد از بهبودی ایجاد شده محافظت کنید.

امکان درمان کمردرد شما قطعا وجود دارد و معمولا با علائمی که توصیف می کنید بین دو تا 4 هفته زمان می خواهد.

دکتر سپهریان

دکتر سپهریان متخصص طب فیزیکی و درد با بیش‌از پانزده سال سابقه درمان‌های غیر جراحی ستون فقرات و مفاصل دارای مقالات متعدد در زمینه یافتن راه های تشخیصی پاراکیلنیک و درمانی در بیماران با درد مزمن و سندرم های افزایش حساسیت مرکزی مانند فیبرومیالژی می‌باشد.

تماس با ما