درد کمر هنگام سر پا ایستادن و بالا رفتن از پله

با سلام چند سالی است بعلت جابجایی مفصل که خیلی قدیمی است دچار دیسک کمر شده ام ،درد کمر موقعی زیاد میشود که زیاد سر پا بایستم یا مجبور شوم از پله های ساختمان بالا و پایین بروم ویا وسیله ای هر چند نه سنگین بلند کنم سوالم اینست تا چقدر روش درمانی شما موثر وتضمین کننده است ومعمولا هزینه درمان چقدر است بیمه تامین قبول میکنید یا خیر

سلام. در صفحه دیسک کمر سایتمان به تفصیل در مورد علل تحریک دیسک کمر و ایستادن صحبت کردیم و یکی از اساسی ترین علل ایجاد علایم سیاتیک و دیسک کمر همانگونه که عنوان کردیم ایستادن طولانی و نشستن طولانی می باشد. پله برای دیسک کمر سم می باشد ، خصوصا پایین آمدن از پله که بسیار از بالا رفتن از آن خطرناک تر می باشد. اما مطمئن باشید که بهترین درمان دیسک کمر ورزش درمانی می باشد. آنچه در طولانی مدت موجب می شود شما بهبود یابید و مجددا تحریک دیسک کمر نداشته باشید و بتوانید مدت طولانی تری باستید ، انجام ورزش های دیسک کمر زیر نظر متخصص طب فیزیکی و توانبخشی است.

در مورد هزینه های درمان دیسک کمر و ازن درمانی و درمان ذستی و کایروپراکسی وطب سونی و ورزش درمانی و… ، همگی در کلنیک تخصصی پیشگام انجام می شود و بسیاری از آنها تحت پوشش بیمه درمانی و بعضی پوشش بیمه مکمل می باشد و همکاران ما آماده پاسخ گویی شما در این زمینه خواهند بود.

657699109128940331

دکتر سپهریان

دکتر سپهریان متخصص طب فیزیکی و درد با بیش‌از پانزده سال سابقه درمان‌های غیر جراحی ستون فقرات و مفاصل دارای مقالات متعدد در زمینه یافتن راه های تشخیصی پاراکیلنیک و درمانی در بیماران با درد مزمن و سندرم های افزایش حساسیت مرکزی مانند فیبرومیالژی می‌باشد.

تماس با ما