درد پا هنگام راه رفتن و دیکس کمر

سلام اقای دکتر من یه سال ک دیکس کمر دارم رفتم دکتر نوار اعصاب عکس Mara پای سمت چپ خیلی درد داره دردم انقدشدیده که نمتونم راه برم احساس میکنم پام روز به روز دار بقدرت میشه دکترا گفتن باید عمل جراحی کنی وگرنه پات فلج میشه باتشکر منو راهنمای کنید خیلی میترسم

سلام همانطور که اشاره کردید قدرت و توان پا مربوط به عصب های کمر می باشد و وقتی به قول شما دیسک کمر تحریک می شود و بیرون می اید موجب تحریک عصب های پا می شود که هم موجب درد پا و هم کتهش  قدرت پا می شود.

درمان درد شما برداستن فشار دیسک کمر بر روی عصب می باشد که مطابق با اکثر کتابها  تا ۸۵ درصد به کمک روش های غیر جراحی امکان پذیر است و گاهی جواب نمی دهد و باید به کمک روش های  جراحی ان را باز کرد.

در روش های غیر جراحی درمان دیسک کمر توصیه ما طب سوزنی، لیزر، تخت دکامپرشن و تزریق اپی دورال یا کودال می باشد. عمده بیماران دیسک کمر با مجموعه ای که خدمتتان عنوان شد طی 6 تا 8 هفته بهبودی قابل ملاحظه ای به دست می اورند.

دکتر سپهریان

دکتر سپهریان متخصص طب فیزیکی و درد با بیش‌از پانزده سال سابقه درمان‌های غیر جراحی ستون فقرات و مفاصل دارای مقالات متعدد در زمینه یافتن راه های تشخیصی پاراکیلنیک و درمانی در بیماران با درد مزمن و سندرم های افزایش حساسیت مرکزی مانند فیبرومیالژی می‌باشد.

تماس با ما