درد پاشنه پا که به تزریق کورتن جواب نداده است

سلام وقت بخیر خانمی هستم 44 ساله چند ماهی به درد پاشنه پا مبتلا شدم خیلی شدید دوبار امپول کورتون تزریق کردم. ده جلسه فیزیو تراپی خار پاشنه انجام دادم ولی هنوز خوب نشدم و خیلی درد دارم. لطفا بگین چکار کنم

سلام . درد پاشنه از نظر ما یک علامت است و باید عامل این معلول هم درمان شود تا درد شما درمان شود. درد پاشنه حتی اگر زائده استخوانی هم وجود داشته باشد ممکن است صرفا مربوط به درد پاشنه و خار پاشنه  نباشد و باید علل دیگر به وجود آورنده هم بررسی شود.

ما در بررسی علل درد پاشنه هم وضعیت کف پا و هم ساق پا، مشکلات مربوط به لگن و کمر را هم بررسی می کنیم و در صورتی که این قسمت ها هم مشکل داشته باشد آنها را بررسی و درمان می کنیم. در مورد خود پاشنه استفاده از پلاسما، ازن درمانی و شاک ویو هم ممکنه کمکتون کنه. درمان های استئوپاتی مربوط به پاشنه پا هم برای شما کمک کننده است. این درمان ها در کلنیک پیشگام توسط دکتر سپهریان انجام می شود.

6657699166914650

دکتر سپهریان

دکتر سپهریان متخصص طب فیزیکی و درد با بیش‌از پانزده سال سابقه درمان‌های غیر جراحی ستون فقرات و مفاصل دارای مقالات متعدد در زمینه یافتن راه های تشخیصی پاراکیلنیک و درمانی در بیماران با درد مزمن و سندرم های افزایش حساسیت مرکزی مانند فیبرومیالژی می‌باشد.

تماس با ما