درد بعد از عمل لامیکتومی کمر

سلام. خانمی هستم ۳۰ساله که بعلت پاره شدن دیسک عمل جراحی لامینکتومی انجام دادم ولی الان با گذشت دوهفته از عمل بهنگام راه رفتن همان پا و همان درد قبل از عمل بسراغم میاید. درضمن چندتا از ریشه های عصب من اسیب زیادی دیده بودن. به پزشکم مراجعه کردم ایشون گفتن طبیعیه و فقط باید پیاده روی های مکرر ولی کوتاه مدت در طول روز داشته باشم. عاجزانه از شما میخوام که منو راهنمایی کتید ایا واقعا این درد که هنوز خوب نشده طبیعیه؟؟

سلام. انچه ما بعد از جراحی لامینکتومی انتظار دارم کاهش درد های انتشاری و پا ها است ، که معموالا باید در چند روز بعد عمل اتفاق می افتد. توصیه ما شروع ورزش های کمری و بعد کاهش درد ادامه آن با  آب درمانی می باشد. در صورت اعدم بهبود درد ما در این بیماران  کلنیکمان عمدتا از طب سوزنی، لیزرهای قوی و اوزون درمانی استفاده می کنیم. اوزون درمانی در این زمینه بسیار کمک کننده می باشد.

کلنیک پیشگام 66576991

دکتر سپهریان

دکتر سپهریان متخصص طب فیزیکی و درد با بیش‌از پانزده سال سابقه درمان‌های غیر جراحی ستون فقرات و مفاصل دارای مقالات متعدد در زمینه یافتن راه های تشخیصی پاراکیلنیک و درمانی در بیماران با درد مزمن و سندرم های افزایش حساسیت مرکزی مانند فیبرومیالژی می‌باشد.

تماس با ما