دردهای عضلانی

باسلام؛ آقایی جوان و متاهل با 27 سال سن می باشم که مدت حدود یک سال است دچار درد و کوفتگی مداوم و با شدت متغیر عضلانی در ناحیه باسن، ران ها و زانوها می باشم که برایم بسیار غیر طبیعی است.هم چنین این مسئله باعث شده تا بیش تر اوقات روز احساس خستگی و کسالت بیش تری داشته باشم و حتی برخی شب ها با زور آمپول متوکاربامول و پیروکسیکام و شیاف دیکلوفناک بخوابم(قبلا ژلوفن و نوروبیون تاثیر داشتند اما اکنون بی فایده اند). لطفا راهنمایی بفرمایید و بفرمایید احتمالا مشکل یا مشکلاتم چیست و برای تشخیص بهترش چه کنم و “چه آزمایشاتی انجام بدهم”؟ باسپاس.

سلام. برادر بزرگوار هر چند ممکن است شما احساس درد زیادی در ناحیه کمر  نداشته باشبد. به احتمال بسیار زیاد مشکل در ناحیه کمر شما می باشد. ممکن است در اثر طولانی نشستن با روابط زناشویی کمردرد شما تشدید شود اما لزوما درد به این مسایل بستگی ندارد  . آزمایشات شما تست عصب و MRI می باشد. تست عصب در کیلنیک ما قابل انجام است.

66576991

دکتر سپهریان

دکتر سپهریان متخصص طب فیزیکی و درد با بیش‌از پانزده سال سابقه درمان‌های غیر جراحی ستون فقرات و مفاصل دارای مقالات متعدد در زمینه یافتن راه های تشخیصی پاراکیلنیک و درمانی در بیماران با درد مزمن و سندرم های افزایش حساسیت مرکزی مانند فیبرومیالژی می‌باشد.

تماس با ما