دردهای شدید دیسک کمر که به ازن درمانی و تزریق فاست جواب نداده اند

باسلام و عرض خسته نباشید. اقایی هستم ۳۴ ساله. مدت ۵ سال هست که دارای دیسک کمر L4 هستم. دکتر معالج درجه دیسک مرا خفیف تا متوسط بیان کردند. درد درناحیه کمر دارم. البته اگر در حالت نشسته نباشم, معمولا سطح در خیلی پایین می اید. درمواردی نیز که البته کمتر اتفاق می افتد, درد در باسن نیز دارم. که با ۴ ساعت حالت دراز کش ازبین میرود. در واقع وقتی مجبورم پشت میز کارم بنشینم, مشکل به سراغم می اید, والبته این موضوع برایم مشکل ساز شده, ونمیتوانم در محل کار انجام وظیفه کنم. حدود ۲ ماه و نیم پیش برای رهایی از درد, تزریق ازون به دیسک انجام دادم. همچین قسمت فاست نیز تزرق مخصوص انجام شد. اما هیچگونه تغیری بوجود نیامده. حتی ۴ جلسه لیزر تراپی انجام دادم. در طول درمان, استخر نیز به توصیه پزشک رفتم. ولی همچنان مشکل باقی است. البته در راه رفتن حتی طولانی مدت نیز مشکلی ندارم. درد انتشاری به پا نیز ندارم. فقط درد در کمر انهم زمان نشستن دارم که البته مشکلات زیادی برایم بوجود اورده و نمیتوانم در محل کار حاضر شوم. بسیار خواهشمندم مرا راهنمایی بفرمایید. چون تقریبا از کار , بیکار شده ام.

سلام.  دیسک کمر و سیاتیک بیماری بسیار سخت و با جنبه های متعدد می باشد که واقعا یک درمان آن هم صرفا یک تزریق داخل اوزون داخل دیسک کمر نمی باشد. هر چند ازن تراپی به ما درمان دیسک  کمر و سیاتیک بسیار کمک کرده است ، اما به عنوان کسی که تجربه بسیار بالایی در درمان دیسک کمر و دردهای سیاتیک دارم و روزانه هم چندین اوزون درمانی انجام می دهم ، هیچگاه بیمارانم را تنها با اوزون تراپی رها نمی کنم.

استفاده از تکنیک های طب سوزنی غربی ، لیزرتراپی با دوز مناسب و انجام روش های دستی و ورزش درمانی و حرکات اصلاحی جز لاینفک درمان بیماران دیسک کمر و سیاتیک در بیمارانم می باشد. 90 درصد بیماران با مجموعه درمانی مناسب و به شرطی که همکاری های لازم را با ما و همکارانمان در کیلنیک پیشگام انجام دهند ظرف مدت 6 تا 8 هفته می توانند بر درد دیسک کمر خود فایق آیند و درمان شوند. بعد از کاهش درد ورزش های کمر نباید فراموش شود و به عنوان جزیی از زندگی روتین شما درد درمان دیسک کمر و سیاتیک و کنترل آن درآید.

کلنیک پیشگام: 6657699109128940331

دکتر سپهریان

دکتر سپهریان متخصص طب فیزیکی و درد با بیش‌از پانزده سال سابقه درمان‌های غیر جراحی ستون فقرات و مفاصل دارای مقالات متعدد در زمینه یافتن راه های تشخیصی پاراکیلنیک و درمانی در بیماران با درد مزمن و سندرم های افزایش حساسیت مرکزی مانند فیبرومیالژی می‌باشد.

تماس با ما