تزریق آمپول برای درد آرنج

از درد هر دو ارنج رنج ميبرم. چند بار تزريق امپول در موضع داشتم ولي درد آرنج خوب تشده. لطفا راهنماييم كنيد درد ارنج طاقتم را بريده ممنون ومتشكرم

سلام   درد آرنج اگر علت آن درست تشخیص داده شود به راحتی قابل درمان می باشد. البته در بسیاری از موارد در آرنج ممکن است به دلیل تحریک عصب مرتبط با آن از ناحیه دیسک گردن باشد و یا یک درد آرنج تنیس بازان مقاوم به درمان باشد. توصیه من به شما انجام همزمان طب سوزنی ، لیزر درمانی و ازن تراپی به همراه ورزش های کششی عضلات آرنج می باشد. البته همانگونه که عنوان کردم در  درد ارنج باید نیم نگاهی به مشکلات گردن داشت و در این بین ممکن است شما هیچ مشکلی را در حال حاضر در گردن خود احساس نکنید.

اوزون درمانی و دیاترمی و لیزر تراپی ارنج نه تنها عمده پاتولوژی هایی که موجب درد آرنج شده است را درمان می کند، بلکه برای شما ضرری هم ندارد.

کلنیک تخصصی پیشگام : 66756991

دکتر سپهریان

دکتر سپهریان متخصص طب فیزیکی و درد با بیش‌از پانزده سال سابقه درمان‌های غیر جراحی ستون فقرات و مفاصل دارای مقالات متعدد در زمینه یافتن راه های تشخیصی پاراکیلنیک و درمانی در بیماران با درد مزمن و سندرم های افزایش حساسیت مرکزی مانند فیبرومیالژی می‌باشد.

تماس با ما