امکان بازگشت درد سیاتیکی با شروع فعالیت

سلام .آقای دکتر عزیز. انشالاه خدا به شما سلامتی بدهد که ما را نجات دادید. با تمام ناامیدی که از درمان سیاتیک بعد از دوسال درمان های مختلف و بی نتیجه داشتم واقعا به داد زندگی من رسیدید و دوباره شغلم را در کارخانه خودرو سازی تونستم شروع کنم. من و هسرم هر روز برای شما و خانوادتون دعا می کنیم. فقط اگر من روزانه کارهای قبلی را در کارخانه شروع کنم مجدد به روزهای سیاه قبل درمان بر نمیگردم. تشکر مجدد بی کران

سلام مهندس بزرگوار. همانطور که در جلسات  درمانی هم عنوان شد ،با توجه به چند وجهی بودن دردهای سیاتیکی، درمان سیاتیک هم با تمرکز بر همه این عوامل به صورت تک تک انجام شد و همین عامل موقیت کنترل درد شدید و مزمن شما شد. همانطور که در جلسات اول هم خاطرنشان کردم ما نیاز داریم بین 8 تا 12 هفته از کارهای سخت یدی پرهیز کنیم و بعد از آن قبل و بعد از رفتن به سر کار ورزش های سیاتیک را که در جلسات مختلف با شما تمرین کردیم انجام دهید. نحوه بلند کردن اجسام و ساعات نشستن شما هم عامل دیگر کلیدی در عدم بازگشت درد شما خواهد بود. با توجه به روحیات و فرهنگ مناسبی که در شما بزرگوار سراغ دارم مشکلی با کار کردن بدون درد نخواهید داشت. از محبت های شما هم به این بنده حقیر سپاسگزارم.

دکتر سپهریان

دکتر سپهریان متخصص طب فیزیکی و درد با بیش‌از پانزده سال سابقه درمان‌های غیر جراحی ستون فقرات و مفاصل دارای مقالات متعدد در زمینه یافتن راه های تشخیصی پاراکیلنیک و درمانی در بیماران با درد مزمن و سندرم های افزایش حساسیت مرکزی مانند فیبرومیالژی می‌باشد.

تماس با ما