ارتباط درد رگ پا با سیاتیک

دختری جوان هستم رگی یا عصبی در پایم شدید و طولانی میگیرد انواع ازمایشات لازم را انجام دادم امایشات لازم مانند عکس کمر، ام ار ی مغز، عکس از لگن ولی درهیچکدام از گرافی ها مشکلی پیدا نشد. چهار سالی است که هزاران پزشک رفتم دوا و درمان کردم اما فایده ای نداشت. درد از پایین کمرم شروع شده تا لگن ادامه می یابد. خیلی ناراحتم اصلا نمی توانم پیاده روی کنم تا کمی شروع به راه رفتن می کنم دیگه میفتم برای مدتی. تست نوار عصب و عضله هم گرفتم اما گفتن مشکلی نداشته. لطفا راهنماییم کنید

ضمن عرض سلام و احترام. متاسفانه هر هفته با چندین بیمارکه از درد هایی مانند سیاتیک شکایت دارند در سن شما برخورد می کنم که دردهای مشابهی دارند و اغلب چند سال پی درمان بوده اند. با شیوع زندگی شهری کاهش فعالیت های فیزیکی و احتمالا هزاران دلیل ناشناخته ای که نمی دانیم، چنین دردهایی زیاد شده است. شما با احتمال بسیار زیاد در رده دردهای سیاتیکی و دردهایی که در بیماران دیسک کمر است و نیاز به مراحل پیشرفته و گام به گام توانبخشی دارید. در سن های بالاتر با توجه به دیده شدن پاتولوژی های بیشتر مانند دیسک کمر در عکس ها و ام ار ای و نوار عصب و عضله کار راحت تر است. توصیه می کنم اعتماد به نفستان را از درست ندهید، در صورتیکه در تهران تشریف دارید برای معاینه و راهنمایی بیشتر به یکی از کیلنیک های ما مراجعه کنید. در طول این مدت ورزش های کمری که در قسمت آموزش ورزش به بیماران سایت گفتم انجام دهید. کمتر بیماری را در سن شما دیدم که نتواند بهبودی پیدا کند.

دکتر سپهریان

دکتر سپهریان متخصص طب فیزیکی و درد با بیش‌از پانزده سال سابقه درمان‌های غیر جراحی ستون فقرات و مفاصل دارای مقالات متعدد در زمینه یافتن راه های تشخیصی پاراکیلنیک و درمانی در بیماران با درد مزمن و سندرم های افزایش حساسیت مرکزی مانند فیبرومیالژی می‌باشد.

تماس با ما